15:00

HANNA-LIIA KIIPUS & KAROLIN VETEVOOG

Pärimusmuusika duo mängib viiulit ja torupilli, nende repertuaari kuuluvad peamiselt lood kodumaa pinnalt, mis on nad ära õppinud 100 aastat tagasi ülevõetud salvestustelt. Esitusele tuleb ka muusikat Skandinaaviast. Hanna-Liia ja Karolin kutsuvad kõiki külastajaid meelde tuletama polka, labajala ja reilenderi sammud, et mängitava muusika saatel mõnusalt jalga keerutada.

16:00

KORTSUTALTSUTAJAD

Viis vägevat akordionit koos klahvpillide ja trummidega moodustavad ansambli Kortsutaltsutajad. Kortsutaltsutajad alistavad mängleva kergusega mahedad viisid ja rütmid, olgu siis tegu jazzi, popi, valsi või klassikaga. Põhiline on aga see, et nad on asja juures rõõmuga ning selle rõõmuga nakatavad nad meelsasti ka oma publiku. Kortsutaltsutajad on justkui tähtkuju Eesti akordionitaevas, mis tõstab ka teie hea tuju uutesse kõrgustesse.

kortsutaltsutajad

17:00

VELLE TAMME

Velle Tamme on Hiiumaalt pärit kitarrist, keda eristab tema akustilis-perkussiivne mängustiil. Ta kujutab endast justkui tervet bändi mahutades mitme pilli partiid akustilise kitarri keeltele ja kerele. Velle muusikas on viiteid moodsale elektroonilisele muusikale, jazzile, indile ja bluusile. Kõik need komponendid liidab ta kokku orgaaniliselt kõlavakas ning visuaalselt haaravaks kuuldemänguks.

19:00

MICK & ANGEELIA PEDAJA

Mick & Angeelia Pedaja, kaaslased nii elus kui muusikas, on põiminud endaga ühte nende mõlemi loomingu maastikud. Mick Pedaja on tunnustatud muusik ning helilooja. 2018 aasta lõpus välja tulnud album “Avaimus” on tugeva sõnumiga suunamaks inimesi rohkem märkama meie looduse olustikku, kui ka ilu me enese sees ja ümber. Angeelia on laulja ja laulu- kui ka luulekirjutaja. Tema looming on suuresti kunstiline ning metafooriline, keskendudes looduse ja tunnetemaailma tajumisele me ümber.

20:15

VON DORPAT

Ansambel Von Dorpati mitmekesisesse seltskonda kuuluvad elektroonikainsener, kaks pedagoogi ja spordiajakirjanik. Juba algusaastatel rakendus põhimõte, mis kehtinud tänaseni– ansambel esitab publikule eranditult omaloomingulist muusikat. Seejuures on antud muusikas oluline kvaliteetne ja mõtestatud lüürika.

21:30

SIIRI SISASK

Siiri Sisask ei vaja pikemat tutvustust. Eestlaste poolt palavalt armastatud artist viljeleb enamasti etno-jazz-pop stiili muusikat, aga temas on alati tukselnud ka rokisoon. On ju koostööd tehtud bändidega nagu Ruja, Vitamiin, Ultima Thule, Metsatöll jne. Siiri on teinud karjääri ka filmi- ja muusikalinäitlejana ning esinenud muusikaetendustes. 2011. aastal sõlmiti artistileping plaadifirmaga Universal Music.

Close Menu